<

EbiletMerkezi LogoAtlasGlobal Uçak

 

Edfa Turizm Telefon
 
 

ATLASGLOBAL HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

14 Mart 2001 yılında kurulan Atlasjet Havacılık A.Ş ilk uçuşunu 01 Haziran 2001’de gerçekleştirdi. Nisan 2004’te Ets Grup’un, Öger Grubu’ndan önce havayolunun yüzde 50 hissesini, ardından Şubat 2006’da tüm hisselerini satın alması ile birlikte Yönetim Kurulu Başkanlığına Murat Ersoy getirildi. 

2004 yılında yolculara dünya standartlarında kaliteli ve konforlu hizmet sunma amacıyla yurt içi ve yurt dışı tarifeli uçuşlara başlayan havayolu, Murat Ersoy’un önderliğinde kısa süre içinde hem Türkiye’de hem uluslararası platformda tanınan, itibarlı bir marka haline geldi. 

2015 yılında kurumsal kimliğinde girdiği yenilenme süreci kapsamında yola Atlasglobal adı ile devam eden şirket, “Hayallerin üstünde bir dünya” sloganı ile yurt dışında uçuş ağını genişletmeye devam ederken, daha geniş kitleleri kaliteli ve konforlu uçuş ile tanıştırıyor.

Atlasglobal, 2 uçak ile başladığı operasyonuna bugün, Airbus A319, A320 ve A321’lerden oluşan global filosu ve Türkiye, Kıbrıs, Orta Doğu, Avrupa ve Asya’yı kapsayan tarifeli uçuş ağı ile devam ediyor. 

Atlasglobal, uçuşlarında sunduğu 77cm koltuk aralıkları, ücretsiz ikramlar, ücretsiz koltuk seçimi,  yurt içinde 20kg bagaj taşıma hakkı gibi hizmeleri barındıran EkonomiPlus konsepti ve gerçek Business Class hizmetinin yanı sıra, üç saat ve üzeri uçuşlarında başlattığı “Uçan Şef” uygulamaları ile üstün hizmet sunuyor. Atlasglobal’in Uçan Şefleri, Amsterdam, Düsseldorf, Londra, Paris, Kuveyt, Sharjah, Bişkek gibi üç saat ve üzeri uçuşlarda konuklarla birebir ilgilenerek Türk ve dünya mutfağından farklılaştırılmış lezzetleri özel sunumlar eşliğinde onların beğenisine sunuyor.  

Atlasglobal, birçok havalimanından şehir merkezlerine ücretsiz servis hizmeti sağlayarak Fly&Bus adını verdiği uçak+otobüs modelini başlatan ilk havayolu olma özelliğini taşıyor. Ayrıca 70’den fazla yabancı havayolu ile yaptığı iş birlikleri sayesinde, yolculara dünyanın dört bir yanına bağlantılı uçuş yapma imkanı sağlıyor.

Atlasglobal, havayolu hizmetinin yanı sıra, bünyesinde bulundurduğu Atlantik Uçuş Akademisi (AFA) ile uluslararası havacılık düzenlemelerine uygun olarak hızlı büyüyen havacılık sektöründe artan nitelikli pilot ve profesyonel kabin ekibi ihtiyacını karşılamak için eğitim verirken, ATSTeam şirketi ile de konusunda uzman deneyimli ve sertifikalı mühendis ve teknisyen ekibinden oluşan 480’den fazla çalışanı ile uluslararası havacılık standartlarında birçok havayoluna en üst düzeyde bakım hizmetleri veriyor. Ayrıca yine bünyesinde bulunan JetSupport şirketi ile 2010 yılından beri tüm sivil havacılık firmalarına dünya çapında temsil, gözetim ve yönetim hizmetleri ile birlikte uluslarası standartlarda uçuş permisi, yakıt, yer hizmetleri, uçak kiralama, uçuş planlama ve genel havacılık hizmetleri sağlıyor. 

Atlasglobal, yüksek kalite standartları, teknolojik yatırımları ve Türk havacılık sektörüne getirdiği “müşteri memnuniyeti” odaklı yenilikçi hizmet anlayışı ile uçuş ağını genişleterek yolcularına hizmet vermeye devam ediyor.


VİZYONUMUZ

3 kıtada bayrak taşıyıcı olarak hizmet veren, uçtuğu bölgelerde yolcular tarafından öncelikli olarak tercih edilen havayolu olmak .

MİSYONUMUZ

Stratejik noktalara bayrak taşıyıcı standardında, kaliteli havayolu hizmetini erişilebilir kılmak.

DEĞERLERİMİZ

Uçuş ve yer güvenliğini/emniyetini en üst seviyeye çıkarmak, Yolcularımızın memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak, Verimliliği arttırmak, İnsan faktörü, iş güvenliği ve çevresel değerlere önem vermek, Operasyonlarımızda zaman uyumunu sağlamak, Tüm süreçlerde süreksel gelişim sağlamak. 

Sahip Olunan Yetkiler, Sertifikalar ve Üyelikler 

TRTO Eğitim Yetkisi (B.757, A.320, A330)
LVO CAT-IIIA yetkisi,
RVSM Yetkisi,
PRNAV Yetkisi,
IATA Member (KK)
IOSA
ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasi,
EFQM Mükemmellikte Kararlılık Sertifikası,
TÖSHİD Üyeliği,
WTM (World Tracer Management) Üyeliği

ONLINE CHECK-IN SAYFASI

 

 

 

3D Secure ve Güvenlik

 

EBiletMerkezi.Com Online Ucuz Uçak Bileti, Araç Kiralama ve Otel Rezervasyonu Satış Sitesidir. 3D Secure Kredi Kartı Güvenlik Sistemi ve Comodo SSL 256 Bit Şifreleme ile Güvenli Bir Şekilde Biletlerinizi Satın Alabilirsiniz. Edfa Turizm ©2013

Website template & 3D Models