<

EbiletMerkezi LogoUçak Animasyonu

 

Edfa Turizm Telefon
 
 

1998 yılından itibaren hizmet veren EDFA Turizm ve Seyahat Acentesi, bugün Türkiye'nin önde gelen A sınıfı seyahat acentelerindendir. Türkiye'nin altı noktasındaki şubelerinde uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle hizmet vermektedir. TÜRSAB (A-3915) ve IATA (Uluslararası Hava Yolları Birliği) üyesi olan EDFA TURİZM, yurt içi ve yurt dışı bilet satışında sektörün liderleri arasındadır. Bilet rezervasyonları, grup ve bireysel seyahat organizasyonları, kongre, seminer, bayi toplantısı organizasyonları, transfer hizmetleri ve festival organizasyonları ile geniş hizmet ağına sahip EDFA Turizm, organizasyonların projelendirme aşamasından sonuna kadar üstün hizmet kalitesi ile beklentilerinizi en uygun şekilde karşılamaktadır.

MiSYONUMUZ, Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim! EDFA Turizm, kurulduğu günden itibaren profesyonel kadrosu, çağdaş teknolojik donanımı ile hizmet verdiği her alanda müşterilerinin istek ve beklentilerinin ötesinde çözümler sunan ve kusursuz başarıyı kurum kültürü olarak benimseyen bir kuruluştur.

ViZYONUMUZ, Sınırların Ötesinde! Etkin, etkili ve etik ekip çalışması ile mutlak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarında ulusal ve uluslararası platformda sürekli gelişim felsefesiyle büyümek ve daha fazla noktaya ulaşarak sektörün liderleri arasındaki konumunu korumaktır.

KALİTE POLİTİKAMıZ, Güvenilir, Dinamik ve Yaratıcı! Bilgi ve deneyimlerimiz ile yenilikçi projelere imza atarken, güvenilir ve çok yönlü ekibimizle kaynaklarınızı en etkin şekilde kullanarak beklentilerinizin üstünde hizmet sunmaktır. 

Edfa Turizm Online Bilet Satış Sitesi EBiletMerkezi.com 'da, Araç Kiralamada OTORENTO (444 30 09) ve SIXT Rent A Car (444 00 76), Otelcilikte BOOKING.com (00800 448 826 367) ve HotelsCombined ile de çalışmaktadır.

İnternet sitemizden, yapacağınız seyahatlerin sefer ve fiyat bilgilerini kontrol edebilir, istediğiniz taşımacı üye firmayı seçebilir ve bu biletleri anında satın alabilirsiniz.

 

3D Secure ve Güvenlik

 

EBiletMerkezi.Com Online Ucuz Uçak Bileti, Araç Kiralama ve Otel Rezervasyonu Satış Sitesidir. 3D Secure Kredi Kartı Güvenlik Sistemi ve Comodo SSL 256 Bit Şifreleme ile Güvenli Bir Şekilde Biletlerinizi Satın Alabilirsiniz. Edfa Turizm ©2013

Website template & 3D Models